Головна
Інтернет магазин
Наші роботи
Акції
Спецефекти
Прокат
Про небесні ліхтарики
Партнерська програма
Поради клієнтам
Терміни прийому замовлення
Бабл шоу
Велілля
Дня народження
Освідчення в коханні
Корпоративу

$('#s4').cycle({fx: 'scrollDown', 
sync: 0, delay: -2000});
Конфеті машина
Генератор мильних бульбашок
Холодні вогні
   
Феєрверки Львів
Феєрверки Рівне
Феєрверки Луцьк
Феєрверки Ужгород
Феєрверки Івано-Франківськ

ПІРОТЕХНІЧНЕ ОФОРМЛЕННЯ ВАШОГО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

День народження для кожної людини – це надзвичайно вагоме свято котре буває раз в рік. Цього дня чекають всі з нетерпінням. Хто з нас не задавав собі питання: Що мені подарують на мій день народження? Як ми радуємося оригінальним подарункам та поздоровленням. Підготовка до дня народження справа не з легких. Що подарувати?... Як при піднести подарунок? Ну і звичайно кожен хоче, щоб їх презент був самим оригінальним, самим незабутнім. Феєрверк в подарунок на день народження однозначно буде самим несподіваним та цікавим подарунком. Ми допоможемо організувати незабутнє феєричне шоу на високому професійно-технічному та художньому рівні, враховуючі Ваші найнеймовірніші побажання.

Наземний феєрверк
   Палаюча дата або ім'я юбеляра – це цифри чи  літери, які розташовуються на висоті 1-2 метри від  рівня землі і складаються з яскраво горящих  різноколірних піроелементів – контурних свічок
 Ціна від 250-300 грн. за 1 елемент.
Див.відео
 
Парковий феєрверк
   Парковий феєрверк відстрілюється з використанням  салютних установок різного калібру і принципу  роботи. Це піротехнічні вироби, що стріляють як  вертикально вгору, так і у вигляді віяла; так само  використовуються «S»-образні, «Z-образні» і «V-  образні» салютні установки, в яких траєкторія вильоту  піроелементівнагадує відповідні букви англійського  алфавіту. Висотавильоту піротехнічних зарядів в  парковому феєрверку до 80м.
 Ціна від 750 грн.
Див.відео
 
Висотний феєрверк
   Висотний феєрверк відстрілюється з використанням  професійних піротехнічних виробів – люсткугелей  різного калібру (від 75 мм до 200 мм і більш). Висота  вильоту піроелементів у висотному феєрверку від 80 м  і вище. При демонстрації висотних феєрверків ми  використовуємо найрізноманітніші ефекти.
 Ціна від 1500 грн.
Див.відео
 
Всілякі спец ефекти та обладнання
   Пневмохлопавки з ефектами конфетті, серпантин і  метафан. Конфетті – бластер безперервний дощ з  конфеті!
 Ціна від 50 грн.
Див.відео
 
   Небесний ліхтарик є об'ємною конструкцією різної  форми і розміру, що зроблену із спеціального  екологічно чистого паперу, діє за принципом  повітряної кулі. Надійно закріплена в нижній частині  паперового куполу пальник розігріває повітря  усередині ліхтарика, піднімає його вгору і ефектно  підсвічує зсередини, створюючи таємничий ореол.  Тривалість польоту складає приблизно 20 хвилин, за  цей час паперовий ліхтарик піднімається на висоту до  200 метрів, і з  вогненну кулю, а потім яскраву крапку,  що світиться, рухаючись по небі.
 Детальніше
 Ціна від 60 грн.
Див.відео
 
   Тортові піротехнічні свічки (холодна іскра, не  генерує дим)
 Ціна від 20 грн. за 4 штуки
Див.відео
 
   Шоколадний фонтан прикрасить будь-який захід :  весілля, день народження, романтичне побачення,  корпоративну вечірку, презентацію, новорічне свято і  випускний вечір. На захід будь-якого рівня  шоколадний фонтан завжди буде в центрі уваги!
 Детальніше
 Ціна від 500 грн.
Див.відео
 
 
F i r e w o r k s . l u t s k . ua C o r p © 2 0 0 8
Веб-студія "webHTML"