Меню

Шоколадні фонтани
Дивовижне доповнення до Вашого свята!

Шоколадний фонтан це :
Смачно!
Красиво!
Стильно!
Зручно!

Шоколадний фонтан - це ідеальне вирішення для дитячого дня народження. Малят так важко усадити за стіл і змусити з'їсти цілий шматок торта. З шоколадним фонтаном у вас не буде таких проблем. Хто з дітей відмовиться від пропозиції зробити собі смачний десерт з фруктів в шоколаді.

На весіллі, шоколадний фонтан з білим шоколадом більш ніж зажадається і ваші гості будуть здивовані і зачаровані.

Шоколадний фонтанШоколадний фонтан прикрасить будь-який захід : весілля, день народження, романтичне побачення, корпоративну вечірку, презентацію, новорічне свято і випускний вечір. На захід будь-якого рівня шоколадний фонтан завжди буде в центрі уваги!

Погодьтеся, ресторанам, готелям і фірмам далеко не завжди вдається приємно здивувати своїх клієнтів. Торт та тістечка - це банально і так передбачено. Але ваші гості прийдуть в захват, від незабутнього видовища – від втілення потаємної дитячої мрії від цілого, справжнього ШОКОЛАДНОГО ФОНТАНУ!!

А як це здорово, коли ви самі творите свій неповторний десерт – занурюючи шматочки фруктів і випічки в шоколадний фонтан. Залежно від вибору фруктів і характеру свята можна використовувати білий, молочний або чорний шоколад.

Фонтан встановлюється на низький стіл, так щоб гостям було зручно підходити до нього і опускати в потік гарячого шоколаду наколоті на фуршетні палички фрукти. Акуратно нарізані фрукти разом з випічкою розкладаються довкола фонтану і створюють приємну різноманітність, яку оцінять ваші гості створюючи десерт за своїм смаком.

Шоколадний фонтан може стати центром, довкола якого обертатиметься невелике свято, а також витончено доповнити обширніше святкування.

Шоколадний фонтан - Імперія вогню

Якщо ви хочете придбати фонтан, зателефонуйте нам по телефону +38 (0332) 28-65-44, +38 (067) 497 99 72, +38 (050) 515 09 18 або пишіть на piro@fireworks.lutsk.ua, і ми надамо вам докладну інформацію про ціну і умови доставки.


Інтернет магазин піротехніки Імперія вогню