Головна
Інтернет магазин
Наші роботи
Акції
Спецефекти
Прокат
Про небесні ліхтарики
Партнерська програма
Поради клієнтам
Терміни прийому замовлення
Бабл шоу
Велілля
Дня народження
Освідчення в коханні
Корпоративу

$('#s4').cycle({fx: 'scrollDown', 
sync: 0, delay: -2000});
Конфеті машина
Генератор мильних бульбашок
Холодні вогні
   
Феєрверки Львів
Феєрверки Рівне
Феєрверки Луцьк
Феєрверки Ужгород
Феєрверки Івано-Франківськ

Організація корпоративної вечірки

Ми пропонуємо Вам взяти на себе турботу по організації корпоративної вечірки , а саме зайнятись найцікавішим – організацією святкового салюту. Якщо ви хочете, щоб ваше корпоративне свято було особливим та незабутнім, під час організації не забудьте про феєрверк! Він обов’язково повинен увійти до сценарію вечірки. Наземний феєрверк може стати відмінним стартом салюту – горять фонтани, свистять та обертаються колеса, а в центрі спалахує брендт, логотип, назва компанії. Після затухання, на задньому плані починають підніматись у верх сотні різнобарвних зарядів.

Наземний феєрверк
   Фігури і логотипи - це зображення, які складаються з  яскраво горящих різноколірних піроелементів –  контурних свічок.(серця, кільця, ангели, бренди)
 Ціна від 300 грн. Враховуються габарити та  складність
Див.відео
 
Парковий феєрверк
   Парковий феєрверк відстрілюється з використанням  салютних установок різного калібру і принципу  роботи. Це піротехнічні вироби, що стріляють як  вертикально вгору, так і у вигляді віяла; так само  використовуються «S»-образні, «Z-образні» і «V-  образні» салютні установки, в яких траєкторія вильоту  піроелементівнагадує відповідні букви англійського  алфавіту. Висотавильоту піротехнічних зарядів в  парковому феєрверку до 80м.
 Ціна від 750 грн.
Див.відео
 
Висотний феєрверк
   Висотний феєрверк відстрілюється з використанням  професійних піротехнічних виробів – люсткугелей  різного калібру (від 75 мм до 200 мм і більш). Висота  вильоту піроелементів у висотному феєрверку від 80 м  і вище. При демонстрації висотних феєрверків ми  використовуємо найрізноманітніші ефекти.
 Ціна від 1500 грн.
Див.відео
 
Всілякі спец ефекти та обладнання
   Пневмохлопавки з ефектами конфетті, серпантин і  метафан. Конфетті – бластер безперервний дощ з  конфеті!
 Ціна від 50 грн.
Див.відео
 
   Небесний ліхтарик є об'ємною конструкцією різної  форми і розміру, що зроблену із спеціального  екологічно чистого паперу, діє за принципом  повітряної кулі. Надійно закріплена в нижній частині  паперового куполу пальник розігріває повітря  усередині ліхтарика, піднімає його вгору і ефектно  підсвічує зсередини, створюючи таємничий ореол.  Тривалість польоту складає приблизно 20 хвилин, за  цей час паперовий ліхтарик піднімається на висоту до  200 метрів, і з  вогненну кулю, а потім яскраву крапку,  що світиться, рухаючись по небі.
 Детальніше
 Ціна від 60 грн.
Див.відео
 
   Тортові піротехнічні свічки (холодна іскра, не  генерує дим)
 Ціна від 20 грн. за 4 штуки
Див.відео
 
   Шоколадний фонтан прикрасить будь-який захід :  весілля, день народження, романтичне побачення,  корпоративну вечірку, презентацію, новорічне свято і  випускний вечір. На захід будь-якого рівня  шоколадний фонтан завжди буде в центрі уваги!
 Детальніше
 Ціна від 500 грн.
Див.відео
 
 
F i r e w o r k s . l u t s k . ua C o r p © 2 0 0 8
Веб-студія "webHTML"