Головна
Інтернет магазин
Наші роботи
Акції
Спецефекти
Прокат
Про небесні ліхтарики
Партнерська програма
Поради клієнтам
Терміни прийому замовлення
Бабл шоу

$('#s4').cycle({fx: 'scrollDown', 
sync: 0, delay: -2000});
Конфеті машина
Генератор мильних бульбашок
Холодні вогні
   
Феєрверки Львів
Феєрверки Рівне
Феєрверки Луцьк
Феєрверки Ужгород
Феєрверки Івано-Франківськ
         
ПЕТАРДИ – ЩО ЦЕ?

Петарда – найпростіша піротехніка, дією котрої являється гучний хлопок хлопок – імітація вибуху постріла. Сучасна піротехнічна промисловість випускає питарди і зв?язки петард , котрі можуть відтворювати від одного до тисячі пострілів підряд. Петарди відрізняються за розмірами (калібром), кількостю хлопків і навіть за наявністю додаткових ефектів. Додатковими ефектами петард можуть бути свист, жужання, тріск, задимлення та викидання іскор. Петарда класичного зразка мажє гніт для підпалу, сучасні петарди мають терочну головку і підпалюються, як звичайні сірники – легким рухом терочної головки об коробок.Після повного згорання гнота петарда вибухає з оглушуючим хлопком, в цьому і заключається її розважальний ефект. Від запалювання гнота до вибуху петарди проходить невеликий (від 3-ох до 10-ти секунд), но цілком досатнїй для того, щоб людина, котра підпалює петарду, встигла її кинути або віддалитись на безпечну відстань час.

Петарди, як більшість піротехнічних виробів, при недотриманні правил техніки безпеки, несуть загрозу здоров?ю людини.

Радіус дії взрива самих потужних петард, дозволених до вільної продажі, складає декілька сантиметрів. Все, що знаходиться в межах цього радіуса, підпадає під вплив вибухової хвилі петарди. Якщо говорити про людину, то це приводить до пошкодження (опікі шкірних покривів кінцівок, рвані рани) при взриві петарди в руках. Фугасна дія найбільш потужних петард спостерігається в радіусі близико метра від точки підриву.
БУДОВА ПЕТАРДИ
Петарда представляє собою паперову гільзу, наповнену піротехнічною суміщю (як правило, чорним порохом).

Будова петард

Петарди повинні використовуватися виключно особами, немолодшими 16 років. Їх неможна утримувати палаючими в руках. При використанні, необхідно віддалятись на безпечну відстань. Категорично забороняється кидати петарди в людей і тварин.

При невиконанні мір безпеки, виробник не несе відповідальності за травми і каліцтва, отримані в результаті неправильного використання петар 
F i r e w o r k s . l u t s k . ua C o r p © 2 0 0 8
Веб-студія "webHTML"