Головна
Інтернет магазин
Наші роботи
Акції
Спецефекти
Прокат
Про небесні ліхтарики
Партнерська програма
Поради клієнтам
Терміни прийому замовлення
Бабл шоу

$('#s4').cycle({fx: 'scrollDown', 
sync: 0, delay: -2000});
Конфеті машина
Генератор мильних бульбашок
Холодні вогні
   
Феєрверки Львів
Феєрверки Рівне
Феєрверки Луцьк
Феєрверки Ужгород
Феєрверки Івано-Франківськ
         

Украинская Баннерная Сеть
   Як і багато інших подій феєрверк можна оцінювати по категорії "самий-самий". Наприклад, найбільший або найтриваліший. Далі перераховані як офіційні, тобто занесені в Книгу рекордів Гіннесу, так і доки не внесені до неї, але зафіксовані очевидцями.
• Найбільшим будь-коли зробленим феєрверком був феєрверк, підірваний на фестивалі озера Тоя в японському місті Хоккайдо 15 липня 1988 року. Для цього був використаний заряд вагою близько 700 кг і діаметрм в 54,7 дюйма (близько 138 см). Діаметр розриву склав майже 1,3 км. Треба відмітити, що даний залп був проведений не в повітрі, а на плаваючій платформі.
• Найбільше рухливе "вогняне сонце" було зроблене Піротехнічною Гільдією Мистецтв Флориди (FPAG) і було показано 14 серпня 1992 року в Міжнародній Піротехнічній Лізі (PGI) в місті Айдахо-фолс, Штат Айдахо, США. Його діаметр склав близько 15,5 метрів. "Сонце" горіло 3 хвилини 45 секунд.
• Щонайдовшу вогняну "гримучу змію" показав 20 лютого 1988 року місцевий відділ туризму міста Джахор, Малайзія. Довжина "змії" склала приблизно 6 км. і складалася з 3338777 петард і близько 650 кг пороху. Вона горіла 9 годин 27 хвилин.
• Тері Макдональд, піротехнік з Великобританії, поставив рекорд по запуску ракет. У 90-х роках минулого століття на пляжі міста Джерсе він запустив в повітря одночасно 39 210 ракет. Шоу тривало близько 15 секунд.

Неофіційні світові рекорди
• Найбільш потужним вважається салют, проведений на честь закінчення Великої Вітчизняної Війни в Москві в 1945 році. Для цього салюту були використані зенітні снаряддя.
• Щонайдовший "вогнепад" був виконаний 15 серпня 1997 Сууоко Коджіоматсері (Suwako Kojyomatsuri) в японському місті Нагано. Його довжина склала 3 км.

Неофіційні рекорди США
• Найбільшими повітряними феєрверками були "Товстун 1" і "Товстун 2", зроблені сім'єю Груччи. Заряди були близько 1 метра в діаметрі і висотою 91 дюйм. Важили вони по 325 кг кожен. Тестовий запуск проводився в американському місті Кембрідж в 1976 році. Для цього запуску виготовили сталеву мортиру вагою в 2 тонни і заввишки 3,3 метра. Товщина стінок мортири склала майже 2 дюйми. З технічних причин "Товстун 1" не зумів злетіти і розірвався на землі. Від вибуху утворилася воронка близько 3,5 метрів в глибину, а мортира відлетіла на 400 метрів від місця запуску. "Товстун 2" запускали 22 жовтня 1977 року у Флоріді. Він "вийшов" з мортири, але зумів піднятися лише на 45 метрів і розірвався величезною вогненною кулею.
• Найбільшим зарядом, який зміг успішно спрацювати, став заряд, виконаний Девоном Дікенсоном з Каліфорнії. Діаметр заряду склав 36 дюймів.

Неофіційні рекорди Японії
• Найбільшим успішним повітряним феєрверком став "тама" (по-яп. tama) з ефектом "букет хризантеми". Заряд був близько 1 метра в діаметрі і важив 250 кг Для запуску використовувалася мортира вагою 3 тонни і заввишки 4,3 метра. Постріл був проведений 16 жовтня 1980 року біля міста Фаттсу. Діаметр розриву склав 600 метрів.
 
F i r e w o r k s . l u t s k . ua C o r p © 2 0 0 8
Веб-студія "webHTML"