Головна
Інтернет магазин
Наші роботи
Акції
Спецефекти
Прокат
Про небесні ліхтарики
Партнерська програма
Поради клієнтам
Терміни прийому замовлення
Бабл шоу

$('#s4').cycle({fx: 'scrollDown', 
sync: 0, delay: -2000});
Конфеті машина
Генератор мильних бульбашок
Холодні вогні
   
Феєрверки Львів
Феєрверки Рівне
Феєрверки Луцьк
Феєрверки Ужгород
Феєрверки Івано-Франківськ
         

Украинская Баннерная Сеть
Будова феєрверків і правила техніки безпеки.

Бенгальські свічки
    Бенгальські свічки, часто їх називають просто “Бенгальскі вогні”, один з найпоширеніших феєрверків.
   Бенгальська свічка є металевим стрижнем або дерев'яною паличкою з нанесеним на неї піротехнічним складом. При горінні свічка розкидає сріблясті іскри.
   Кольорові бенгальські свічки горять, утворюючи ще і невеликий факел червоного, зеленого або жовтого кольору.
   Якісна бенгальська свічка повинна підпалюватися від одного сірника, не гаснути при горінні і не упускати на підлогу гарячі шлаки, що утворюються в процесі горіння.
   Залежно від використаного складу бенгальська свічка може мати чорний, сірий або сріблястий відтінок. Деякі свічки мають нанесену сірку, полегшуючої поджиг свічки.
   Розміри бенгальських свічок від 150 до 650 мм, а час горіння від 30 сек до 5 хв. Найкрупніші свічки рекомендується використовувати лише у великих приміщеннях або залах.
   Будь-яку бенгальську свічку можна тримати в руці за відкриту частину під кутом 30-45 градусів.
   Кольорові бенгальські свічки слід застосовувати лише на відкритому повітрі із-за присутності агресивних оксидів в продуктах горіння.


Римська свічка

   Римська свічка є довгою картонною трубкою. У верхній частині трубки розміщується гніт. В середині трубка заповнена шарами, що чергуються, з повільногорящого піротехнічного складу, звєздок і пороху. Свічка горить зверху вниз і послідовно вистрілює вгору звєздки, що горять. Кількість звєздок в римській свічці може бути від 4 штук до декількох десятків штук. Найпопулярніші свічки вистрілюють невелику кількість звєздок, та зате вони утворюють надзвичайно цікаві світлові і звукові ефекти.
   Римські свічки не рекомендується тримати в руці із-за можливості руйнування оболонки або донної частини свічки, що може привести до отримання опіків. Римську свічку необхідно встановлювати вертикально гнотом вгору і надійно закріплювати. Для цього свічку слід міцно прив'язати до кіцлка, вбитого в землю, або увіткнути в металеву трубу, грунт або щільний сніг не менше чим на 1/3 довжини свічки.

Салютні установки
   Салютніа установка - батарея невеликих паперових заряджених гільз (стволів) яка вистрілює на висоту 15-50 м. звєздки, що горять.
   Глядачам дуже подобаються салатні установки які складаються з декілька десятків стволів, кожен з яких заряджений своїм ефектом. Підпалюється батарея від одного гноту. Барвисте оформлення салютних установок, ефекти які вона створює і простота вживання роблять цей виріб незамінним для невеликих феєрверків.

   Салютні установки слід встановлювати на тверду рівну поверхню, присипати з боків землею або щільним снігом, щоб уникнути перекидання при стрілянині. З цієї ж причини не рекомендується ставити такі батареї на лід.

Фонтани, вулкани, контурні свічки

   Фонтан підпалюється у верхній частині і випускає потік яскравих іскр на висоту від декількох сантиметрів до декількох метрів. Виверження іскр може супроводжуватись свистом, тріском, викидом вогнянних куль. Горять фонтани від декількох секунд до 2-3 хвилин.
   Більшість фонтанів можна застосовувати лише на відкритому повітрі.
   Для приміщень і закритих сценічних майданчиків випускаються спеціальні малодимні концертні фонтани.
   На глядачів справляє велике враження, коли зовні непоказна конструкція раптом перетворюється на велику яскраву фігуру - “дерево”, “пальму”, “звєзду” .
   Вулкани виготовляються у вигляді конуса. В процесі горіння площа складу вулкана, що горить, зростає і відповідно зростає висота потоку іскр, що викидаються.1, 2, 3


 
F i r e w o r k s . l u t s k . ua C o r p © 2 0 0 8
Веб-студія "webHTML"