Головна
Інтернет магазин
Наші роботи
Акції
Спецефекти
Прокат
Про небесні ліхтарики
Партнерська програма
Поради клієнтам
Терміни прийому замовлення
Бабл шоу
Велілля
Дня народження
Освідчення в коханні
Корпоративу

$('#s4').cycle({fx: 'scrollDown', 
sync: 0, delay: -2000});
Конфеті машина
Генератор мильних бульбашок
Холодні вогні
   
Феєрверки Львів
Феєрверки Рівне
Феєрверки Луцьк
Феєрверки Ужгород
Феєрверки Івано-Франківськ

Організація піротехнічного оформлення Вашого весілля

Організація весілля - це не тільки надзвичайно приємна та відповідальна справа, але і купа обтяжливих клопотів. Все потрібно спланувати і нічого не забути. Як правило організаційними питаннями займаються саме наречені. Але чи є це правильно? Потрібно приміряти до себе статус нареченого та нареченої, а не ломати голову над тим, як все правильно організувати.
Ми пропонуємо прикрасити Ваше весілля видовищним феєрверком, адже це справжній вибух позитивних емоцій та незабутніх відчуттів, це весільний подарунок котрий одночасно буде оригінальним та незамінним доповненням до цього прекрасного свята.
Якщо, Ви хочете щоб ваше весілля було особливим, самим незабутнім, то весільний феєрверк обов’язково повинен увійти до весільного сценарію. Ми допоможемо Вам в цьому процесі.
Дозвольте нам прийняти участь в організації Вашого весільного феєрверку – і ми разом зробимо це свято вражаючим та нереально казковим!


Наземний феєрверк
   Фонтани і вулкани (конус, що викидає при горінні  потік іскр на висоту від 1  ефектами).
 Ціна від 60 грн.
Див.відео
 
 Водопад (потоки іскр, направлені зверху вниз у  вигляді «вогняного дощу»).
 Ціна від 250 грн.
Див.відео
 
   Колеса, які розкидають іскри з різноманітними  ефектами.
 Ціна від 300 грн.
Див.відео
 
   Фігури і логотипи - це зображення, які складаються з  яскраво горящих різноколірних піроелементів –  контурних свічок.(серця, кільця, ангели, бренди)
 Ціна від 300 грн. Враховуються габарити та  складність
Див.відео
 
Парковий феєрверк
   Парковий феєрверк відстрілюється з використанням  салютних установок різного калібру і принципу  роботи. Це піротехнічні вироби, що стріляють як  вертикально вгору, так і у вигляді віяла; так само  використовуються «S»-образні, «Z-образні» і «V-  образні» салютні установки, в яких траєкторія вильоту  піроелементівнагадує відповідні букви англійського  алфавіту. Висотавильоту піротехнічних зарядів в  парковому феєрверку до 80м.
 Ціна від 500 грн.
Див.відео
 
Висотний феєрверк
   Висотний феєрверк відстрілюється з використанням  професійних піротехнічних виробів – люсткугелей  різного калібру (від 75 мм до 200 мм і більш). Висота  вильоту піроелементів у висотному феєрверку від 80 м  і вище. При демонстрації висотних феєрверків ми  використовуємо найрізноманітніші ефекти.
 Ціна від 1500 грн.
Див.відео
 
Феєрверк в приміщені
   Феєрверк в приміщенні є композицією з  професійних низькотемпературних фонтанів, спалахів  і водопадів, які практично не генерують дим і запах.  Ми використовуємо спеціальні сценічні вироби, які не  завдають шкоди здоров'ю людини.
 Ціна від 400 грн.
Див.відео
 
Всілякі спец ефекти та обладнання
   Пневмохлопавки з ефектами конфетті, серпантин і  метафан. Конфетті – бластер безперервний дощ з  конфеті!
 Ціна від 50 грн.
Див.відео
 
   Небесний ліхтарик є об'ємною конструкцією різної  форми і розміру, що зроблену із спеціального  екологічно чистого паперу, діє за принципом  повітряної кулі. Надійно закріплена в нижній частині  паперового куполу пальник розігріває повітря  усередині ліхтарика, піднімає його вгору і ефектно  підсвічує зсередини, створюючи таємничий ореол.  Тривалість польоту складає приблизно 20 хвилин, за  цей час паперовий ліхтарик піднімається на висоту до  200 метрів, і з  вогненну кулю, а потім яскраву крапку,  що світиться, рухаючись по небі.
 Детальніше
 Ціна від 60 грн.
Див.відео
 
   Генератор мильних бульбашок
 Оренда генератора + рідина (без запаху, не липне, не  залишає плям)
 Детальніше
 Ціна 400 грн.
Див.відео
 
   Тортові піротехнічні свічки (холодна іскра, не  генерує дим)
 Ціна від 20 грн. за 4 штуки
Див.відео
 
   Шоколадний фонтан прикрасить будь-який захід :  весілля, день народження, романтичне побачення,  корпоративну вечірку, презентацію, новорічне свято і  випускний вечір. На захід будь-якого рівня  шоколадний фонтан завжди буде в центрі уваги!
 Детальніше
 Ціна від 500 грн.
Див.відео
 
 
F i r e w o r k s . l u t s k . ua C o r p © 2 0 0 8
Веб-студія "webHTML"